Hardline Hipro IsoWhey 1400 Gr

Miktar:
0,00TL

Stokta Yok
Son kullanım tarihi
Havale %5 indirim 0TL
Hardline Hipro IsoWhey 1400 Gr Özellikleri
Marka
:   Hardline
Servis Sayısı
:   
Servis Miktarı
:   
Servis Başı Fiyat
:   
Hardline Hipro IsoWhey 1400 Gr Detaylı Açıklama
BIPRO HIPRO NEDİR?
Davisco firmasının patentli olarak ürettiği, GOLD STANDART PROTEIN olarak anılan dünyanın bir numaralı whey izolatıdır ve Türkiye'de sadece Hardline Nutrition markası ile sizlere sunulmuştur. Hardline Nutrition Bipro formülü geliştirilerek, her serviste 2 gr. L-Glutamin, %25 BCAA oranı ve yeni ismi Hipro ile yenilenmiştir.

Hipro içeriği ile diğer tüm whey ürünlerinden ayrılarak, sporcular için daha saf bir protein kaynağı olarak sunulmuştur. En yüksek protein oranına ve en düşük yağ değerine sahip, laktoz içermeyen, dünyada muadili olmayan en yüksek kalitedeki protein desteğidir. Şeker çeşidi olan laktoz değerinin sıfır olması sebebi ile, whey proteini konsantresi içerikli ürünlere ve diğer whey protein izolat ürünlerine göre kana daha hızlı karışır. Ayrıca laktoz içermemesi sebebi ile, şişkinlik yapmaz ve içimi kolaydır.

HIPRO NATUREL; Hardline Nutrition Hipro naturel, hiçbir katkı maddesi (tatlandırıcı, aroma vb.) içermeyen Türkiye’deki tek ve KATKISIZ saf %100 protein tozu tüketmek isteyen sporcular için en ideal üründür ve içeriği sadece %100 whey proteini izolatıdır. HIPRO ETKİSİNİ NASIL GÖSTERİR? 
Dışarıdan alınması zorunlu olan esansiyel amino asitleri yüksek oranda içeren ve kaslarda özellikle en çok kullanılan amino asitlerden biri olan L-Leucine açısından zengin olması sayesinde, protein dengesinin korunmasına ve kas yapılanmasına yardımcı olur. Saf halde bulunan Hipro'da, BCAA yüzdesi diğer ürünlere göre daha yüksektir. İlave olan BCAA sayesinde, hem çok hızlı olarak kaslara BCAA sağlanır hem de izole wheyden gelen BCAA ‘lar antrenman esnasında kasları besler. Serbest formda olan ve HIPRO formülüne ilave edilmiş olan L-Glutamin, hem anabolik hem de anti-katabolik etki sağlar.

Antrenman öncesi ve antrenman esnasında alınan Hipro, kana hızlı karıştığı ve yüksek verimle kullanıldığı için etkisini çok hızlı gösterir. HIPRO o kadar saf bir üründür ki, içeriğinde hiçbir dolgu veya kıvam artırıcı madde yoktur. Karbonhidrat, şeker ve laktoz içermez, diğer bir değişle bu maddelerin ürün içeriğindeki miktarı gerçek sıfırdır. Laktoz değerinin sıfır olması sebebiyle, kana karışımı, diğer whey ürünlerine göre son derece hızlıdır. Bir whey proteininde olabilecek en düşük yağ oranına (%1) sahiptir.
Hardline Hipro IsoWhey 1400 Gr Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz: